Умови надання послуг


ЗАГАЛЬНІ УМОВИ І ПОЛОЖЕННЯ


КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ STIMUL IT - TECHNOLOGY


1. ВСТУП


Користування сайтом https://it.stimul.ua та іншими сайтами проекту (далі «Сайт»), а також користування продуктами та послугами, що пропонуються на сайті (далі за текстом «Послуги» або «Сервіси»), за винятком послуг, що надаються рамках окремого письмового договору) регулюється умовами юридичної угоди (договору) між Вами (користувачем сайту) та нами — компанією STIMUL IT - TECHNOLOGY (далі за текстом Адміністрацією сайту, нами або ми).


У цьому документі описано основні положення цього договору, а також викладено деякі його умови.


Для послуг, що надаються на території України, під компанією STIMUL IT - TECHNOLOGY розуміється: Фізична особа підприємець Алексанкін Ілля Сергійович (реєстраційний номер РНУКПН 3007203998).


Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, то ваш договір з компанією STIMUL IT - TECHNOLOGY завжди буде включати щонайменше ті умови та положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються «Загальні умови»). Будь ласка, прочитайте ці Загальні Умови уважно.


Крім Загальних умов, ваш договір з компанією STIMUL IT - TECHNOLOGY також включає Додаткові умови надання послуг, опубліковані безпосередньо на сторінці з описом продукту (послуги) або в юридичних повідомленнях, що діють щодо Послуг (надалі іменуються «Додаткові умови»).


Загальні умови та Додаткові умови (далі іменуються «УМОВИ») утворюють юридично обов'язковий договір про надання Послуг та користування сайтом.


2. ПРИЙНЯТТЯ УМОВ


Щоб отримати можливість користуватися Послугами, ви повинні прийняти Умови. До моменту прийняття Умов користування Послугами STIMUL IT - TECHNOLOGY забороняється.


Прийняти Умови можна такими способами:


(А) здійсненням дії, що свідчить про прийняття Умов (натисканням на кнопку, проставленням галочки в чекбокс або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на сайті; або


(б) фактичним використанням Послуг. У цьому випадку Ви погоджуєтесь з тим, що ми розглядатимемо факт використання Послуг як прийняття Умов.


Користуючись сайтом проекту або послугами, що пропонуються на сайті, ви приймаєте всі зазначені Умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими Загальними Умовами або


Додатковими умовами, опублікованими на сайті – залиште сайт та припиніть використовувати Послуги.


3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ


Предметом договору є користування сайтом, а також послугами, які ми пропонуємо на сайті https://it.stimul.ua та інших сайтах проекту STIMUL IT – TECHNOLOGY.


Умови користування послугами та матеріалами сайту.


Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає Умови та користується сайтом та Послугами.


Для отримання платних послуг Ви повинні мати повну дієздатність та бути особою, яка досягла 18-річного віку.


Додаткові умови та положення


Оскільки ми надаємо безліч різних послуг, деякі з них можуть діяти Додаткові умови використання та обмеження. Такі умови наведені у відповідних розділах сайту, на сторінках замовлення послуг («інформаційних продуктів») або в юридичних повідомленнях, що надсилаються вам (далі «Додаткові умови»). Додаткові умови є частиною вашого договору на надання послуг та користування сайтом, укладеним з нами.


Ми залишаємо за собою право вводити Додаткові умови користування сайтом та послугами, які є обов'язковими для виконання.


4. ВАРТІСТЬ І ОПИС ПОСЛУГ STIMUL IT - TECHNOLOGY


Послуги та безкоштовні матеріали


Об'єм послуг доступних вам залежить від умов придбаного продукту та пакета послуг (психологічного тесту).


Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними у відкритих розділах сайту і розповсюджуваними безкоштовно, ви отримуєте тільки базову інформацію з тематики.


У разі придбання пакета платних послуг (психологічних тестів), ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту та платних сервісів сайту. Ви можете придбати окремий продукт (пакет послуг) за одноразову плату (при проходженні закріпленої кількості тестів до появи повідомлення про недоступність подальшого використання послуг сайту) або оформити щомісячну передплату на Послуги (підписка на всі психологічні тести).


Умови користування платною підпискою регулюються відповідними Додатковими умовами (Умовами підписки, опублікованими на сторінці продукту), які ви приймаєте під час оформлення підписки.


Будь ласка, зверніть увагу, що деякі передплачені пакети послуг мають на увазі отримання доступу одразу до кількох сервісів (комплекс тестів). Однак, якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів щодо додаткових психологічних тестів, вам необхідно придбати такі послуги окремо.


Психологічні тести мають на увазі проходження та виконання певних завдань (відповідей на питання), які є частиною процесу надання послуг.


Ціни та вартість послуг


Вартість послуг, що придбаваються (пакета послуг в рамках програми навчання, курсу або щомісячної підписки), можуть бути опубліковані нами на сторінці продукту, на сайті або повинні бути вказані в письмовому юридичному повідомленні — повідомленні, надісланому вам за адресою електронної пошти, вказаною під час реєстрації чи оформлення замовлення на сайті.


5. КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ І ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ


Використовуючи сайт або послуги, ви приймаєте ці Загальні Умови та Положення, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не погоджуєтесь із змістом зазначених документів, залиште сайт і припиніть користування послугами.


Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на послуги, що пропонуються на сайті, або ж користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтесь з тим, що ми можемо надсилати вам письмові повідомлення, рекламні розсилки, інформаційні повідомлення та інші матеріали за номером телефону та email, вказаним при реєстрації . В окремих випадках ви можете, при необхідності, відмовитися від їх отримання.


Ви повинні дотримуватись усіх Умов та правил, з якими вам буде запропоновано ознайомитись при оформленні замовлення або в процесі користування послугами, що пропонуються на сайті. Ви погоджуєтесь з тим, що ви не братимете участь у діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов'язаних з ними серверів та мереж.


Ви приймаєте повну відповідальність за будь-які порушення Ваших зобов'язань, обумовлених Умовами, а також за всі наслідки цих порушень.


6. ВИСНОВОК УГОДИ


Порядок формування та укладання відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту (пакету послуг) та методу оплати, а також від того, чи ви оформлюєте замовлення на Послуги вперше або ви вже маєте обліковий запис користувача на сайті.


Реєстрація на сайті, підписка на поштову розсилку, оформлення замовлення та оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання вашої попередньої згоди з цими Загальними Умовами та положеннями та нашою Політикою конфіденційності (без проставлення позначки «Я прочитав(-ла) та приймаю «Умови надання послуг та Політику конфіденційності» у відповідному чек-боксі, під формою збору даних.


Момент укладання договору


Відвідуючи сайт та користуючись безкоштовними матеріалами та послугами, розміщеними у відкритих розділах сайту, ви укладаєте з нами Ліцензійну угоду на користування контентом.


У разі придбання передплаченого пакету послуг, ви укладаєте з нами Договір про надання послуг у момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). У такому випадку Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.


У процесі оформлення щомісячної платної підписки на послуги, ви укладаєте з нами Договір про надання послуг у момент успішного введення платіжних реквізитів у кадр платіжної системи. У такому випадку Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови — Умови передплати


У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів Договір з вами вважається укладеним у момент оплати вами виставленого нами рахунку (або електронного інвойсу).


Придбання кількох продуктів або додаткових послуг


Ви можете одночасно придбати та користуватися однією або декількома послугами, сплативши пакет послуг (сукупність тестів) разово або оформивши щомісячну передплату.


Виправлення помилок введення


Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки та виправити помилки введення до моменту завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення – оплати тестів або підписки.


Ви також завжди можете зв'язатися з нами і повідомити про помилки введення.


7. ТЕРМІНИ НАДАННЯ ПОСЛУГ


Разові послуги


Будь-які разові послуги (разовий тест)/ передоплачені пакети послуг (підписка або комплекс тестів), що надаються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). У такому разі після закінчення зазначеного терміну надання послуг припиниться автоматично, в момент закінчення зазначеного періоду надання послуг; дії з Вашого боку, спрямовані на припинення послуг, не потрібні.


Передплата


Підписки на наші послуги пропонуються з різними мінімальними термінами дії (мінімальний термін підписки) і автоматично продовжуються на такий самий мінімальний термін підписки до того моменту, поки ви або ми не скасуємо їхнього продовження.


Щоб уникнути непорозумінь, будь ласка, зверніть увагу, що термін дії підписки визначається календарними днями, незалежно від того, використовували ви послуги, на які підписано, чи ні.


Безстроковий доступ до контенту


Деякі пакети послуг передбачають надання доступу користувачів до певних матеріалів безстроково. У такому випадку користувач отримує доступ до контенту без обмеження терміну.


8. УМОВИ ОПЛАТИ


Списання коштів


У разі придбання пакета послуг (психологічних тестів), у момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у кадр платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.


У разі оформлення відновлюваної підписки на послуги, у момент оформлення підписки (успішного введення платіжних даних) відбувається прив'язка картки до облікового запису користувача та кошти списуються з прив'язаної картки автоматично, за мінімальний термін підписки, на умовах підписки. У разі автоматичного продовження підписки на послуги на новий період, кошти списуються як аванс, до моменту початку надання послуг у новому розрахунковому періоді.


Невиконання платіжних зобов'язань


Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії щодо порушення встановлених строків оплати послуг. У разі неможливості списання коштів з вашої платіжної картки або чергового платежу ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання до моменту їх належної оплати.


10. СПОСІБ ОПЛАТИ


Ви можете ознайомитись із доступними способами оплати наших послуг на сайті.


У разі оплати послуг банківським переказом, ви зобов'язані повідомити нас про скоєний платеж і надіслати зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги банківським переказом, ви підтверджуєте вашу згоду з Умовами надання послуг.


У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад, недостатньо коштів на картці; допустимий кредитний ліміт по картці вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки/рахунки суму фактично понесених нами витрат .


Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати продукту, що купується, і/або відмовитися від запропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.


11. ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ І ПЕРЕНОС ТЕРМІН НАДАННЯ ПОСЛУГ


Політика відмови від послуг


Після оформлення замовлення та його оплати, у кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитись від Послуг та запросити повернення коштів. Ви маєте право відмовитись від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлений термін.


Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (пройшли тест та отримали результат), ми утримаємо із внесеної вами суми 100 % за надану послугу та гроші не повертаються.


Оскільки деякі пакети послуг передбачають надання закритої інформації та цінного контенту, ви розумієте, що у разі оформлення повернення після надання вам подібної інформації та доступу до чатів, при поверненні, ми утримаємо із внесеної вами суми не менше ніж п'ятдесят (50) % вартості підписки.


Оформлення повернення


Для відмови від послуг та оформлення повернення напишіть нам за адресою stimul.expert@gmail.com. Ми підтвердимо отримання запиту на повернення email-повідомленням на адресу, вказану при оформленні замовлення.


Для оформлення повернення, обов'язково повідомте нам: ПІБ та email, вказані при оформленні замовлення; назва Послуги (тесту, пакет тестів, підписки); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмовитися від послуг, і навіть іншу необхідну інформацію.


Ви розумієте, що, якщо ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні та не розглядати ваше звернення.


Наслідки відмови від послуг


Якщо ви оформили запит на повернення у вказаний термін, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту.


Для повернення коштів ми скористаємося тим самим способом платежу, який ви використовували для оплати послуг. Ми утримаємо із суми повернення всі додаткові комісії банків та платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.


Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, не переглянули доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вартість таких послуг.


Особливі умови відмови та додаткові гарантії повернення


Ми безперечно залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих послуг (тестів, груп тестів, підписки тощо) або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі умови відмови від послуг на сторінці продажу продукту.


11. ПРАВО НА ВИКОРИСТАННЯ КОНТЕНТУ STIMUL IT - TECHNOLOGY


Залежно від замовлених послуг або придбаного вами пакету послуг, ви отримуєте доступ до певного контенту (тести психологічні), авторські та суміжні права, на який захищені або в будь-якому випадку належать нам, незалежно від факту реєстрації та території їхньої дії.


Ми надаємо вам неексклюзивне непередаване право (обмежену ліцензію) на використання контенту в некомерційних цілях на умовах цієї угоди на весь термін надання послуг, якщо інше не передбачено умовами пакета участі або підписки.


Використання інтелектуальної власності


Всі матеріали, розміщені на сайті https://it.stimul.ua та інших підменах сайту https://it.stimul.ua, а також матеріали, що надаються вам під час надання платних послуг (контент), є об'єктом авторського права, виключні права на використання якого належать компанії STIMUL IT - TECHNOLOGY.


Право використання контенту та матеріалів, що входять до складу сайту або отриманих у процесі надання Послуг, обмежене використанням контенту в особистих некомерційних цілях та не допускається в інших випадках.


Копіювання, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення та розповсюдження матеріалів, розміщених на сайті, або наданих користувачеві в ході надання платних послуг, а також використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, суворо заборонено та переслідується згідно із законом.


Знак для товарів та послуг, його зображення, а також торгове найменування «STIMUL IT - TECHNOLOGY» зареєстровані та належать нам. Всі права захищені.


Ви зобов'язуєтеся не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати не обмінювати і не перепродувати Послуги з будь-якою метою, якщо право на це не надано Вам правовласником в окремому письмовому договорі, а також не використовувати інші об'єкти інтелектуальної власності без нашого письмового згоди.


Будь-яке порушення авторських та суміжних прав переслідується відповідно до законодавства країни надання послуг та міжнародного законодавства, і тягне за собою настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.


12. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОСЛУГИ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ


Розпорядження закону


Положення чинного законодавства про захист прав споживачів щодо претензій щодо надання послуг неналежної якості поширюються на відносини, що виникають, незалежно від Загальних та Додаткових Умов. Обсяг прав споживача, наданих вам законом, у будь-якому випадку не може бути зменшений.


Застереження про гарантії


Ми не даємо жодних гарантій, що користування послугами STIMUL IT – TECHNOLOGY принесе вам психологічний добробут та якось позначиться на вашому житті. Дані, що надаються в процесі використання вами платних та безкоштовних матеріалів сайту, мають лише імовірнісний характер.


Купуючи платні послуги, ви погоджуєтесь, що використовуєте контент виключно на власний розсуд і несете за це односторонню відповідальність.


STIMUL IT - TECHNOLOGY не несе жодної відповідальності за репутаційні та інші ризики, які можуть виникнути під час використання матеріалів сайту. Результати, які ви отримуєте в процесі використання результатів тестів або тесту носять виключно імовірнісний характер і залежать від тесту, що проходив.


Ви розумієте, що ваша незгода з результатами тесту не є підставою для повернення коштів.


14. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ


загальні положення


У разі порушення сторонами зобов'язань, надання недостовірної інформації під час укладання або під час виконання правочину, сторони несуть відповідальність у встановленому порядку.


Ми несемо відповідальність за:


- Порушення Умов та порядку надання послуг;


- Порушення термінів надання послуг;


— надання послуг неналежної якості.


Ми не несемо відповідальності за:


- Неможливість надання послуг з причин від нас незалежним, включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання та програмного забезпечення, що не належить нам;


- за повні або часткові переривання надання послуг, пов'язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності та розвитку технічних засобів (за умови попереднього сповіщення користувача);


- Порушення безпеки обладнання та програмного забезпечення, що використовується вами для отримання послуг;


- Втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої провини;


- будь-які збитки третіх осіб, які виникли не з нашої вини.


Ви несете відповідальність за:


- за достовірність та правильність реєстраційних та платіжних даних, зазначених вами у процесі реєстрації на сайті або оформлення замовлення;


— використання третіми особами облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуг;


— використання матеріалів, розміщених на сайті або наданих у ході надання Послуг, з метою їхнього подальшого перепродажу, розповсюдження чи передачі третім особам;


- Порушення Умов користування послугами;


- Порушення умов платежу;


— втручання в роботу сайту та доступних сервісів або спробу отримати доступ до них в обхід наших інструкцій.


Обмеження відповідальності


Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензією обмежується сумою придбаної послуги неналежної якості або з порушенням термінів.


У разі порушення термінами надання послуг наша відповідальність обмежується виключно:


- продовженням термінів надання послуг, або


— надання послуг у нові терміни до виконання наших зобов'язань.


Відповідальність наших працівників та агентів


15. ТЕРМІН ДІЇ УМОВ


Умови діють доти, доки не будуть змінені або відкликані компанією STIMUL IT - TECHNOLOGY.


Припинення дії (відкликання) даних Умов не вплине на будь-які юридичні права, зобов'язання та відповідальність, які діяли для Вас та компанії STIMUL IT - TECHNOLOGY, та виникли до моменту припинення дії Умов.


17. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ


Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на невизначений термін та діє, доки не буде розірваний Вами або нами.


Договір про надання послуг, укладений у зв'язку з оформленням Вами платної підписки на Послуги, діє протягом терміну дії підписки та, у разі продовження (автоматичного продовження) підписки, продовжується на строк продовження підписки.


17. ПРИПИНЕННЯ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ


Ви маєте право припинити користування сайтом та послугами у будь-який час без вказівки причини.


Для припинення користування платними послугами, повідомте про це нам, звернувшись до служби підтримки користувачів, по одному з телефонів, вказаних на сайті.


Будь ласка, зверніть увагу після того, як відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до всього придбаного контенту та доступних послуг. У разі, якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте діючу підписку або доступ до придбаного пакету послуг, або право на відвідування живого заходу, будь-яку суму, яку ви сплатили за рахунок оплати послуг та сервісів, STIMUL IT - TECHNOLOGY не буде повернено. , зокрема і сума вартості фактично невикористаних послуг.


Ми залишаємо за собою право розірвати юридичну угоду з вами без вказівки причин, за умови направлення вам письмового повідомлення не пізніше ніж за два (2) тижні до запланованої дати розірвання. У будь-якому випадку, договір не може бути розірвано раніше закінчення мінімального оплаченого періоду передплати або закінчення терміну надання послуг.


Ми можемо у будь-який час анулювати укладену з Вами угоду (договір) якщо:


(А) Ви порушили будь-яке положення Умов (або вчинили дії, що явно свідчать про Ваше небажання чи нездатність дотримуватися Умов), або


(Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним), або


(В) компанія STIMUL IT - TECHNOLOGY припиняє надання Послуг у країні, де ви проживаєте або користуєтеся послугами, або


(Г) надання послуг стає нерентабельним з погляду компанії STIMUL IT – TECHNOLOGY.


Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем STIMUL IT - TECHNOLOGY або грубо порушите Умови, або якщо ми запідозримо вас, ми можемо призупинити або повністю заблокувати вам доступ до сайту та послуг.


Передплата


Кожна передплата послуг STIMUL IT - TECHNOLOGY повинна бути скасована окремо. Ви можете скасувати підписку без вказівки причин у будь-який час після закінчення відповідного мінімального строку підписки або в день закінчення періоду, на який підписка була продовжена.


Ви можете скасувати будь-яку передплату на Послуги на нашому сайті, вибравши відповідне налаштування у вашому кабінеті користувача та відв'язавши платіжну картку. Ви також можете відмовитися від передплати, надіславши нам email-повідомлення за адресою stimul.expert@gmail.com.


Ми залишаємо за собою право скасувати вашу підписку, починаючи з дня закінчення мінімального періоду підписки або періоду, на який підписка була продовжена, за умови направлення вам письмового повідомлення не пізніше ніж за два (2) тижні до запланованої дати скасування.


Одностороння відмова від договору з вагомих підстав


Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.


Зокрема, ми маємо право анулювати ваш аккаунт і розірвати користувальницьку угоду або скасувати вашу підписку негайно, якщо ви повторно грубо порушуєте Умови договору або ці Загальні умови та положення, а також у разі виникнення заборгованості з оплати послуг.


18. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ


Зверніть увагу, що, користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та даєте згоду на збір та обробку ваших персональних даних на вказаних умовах. Якщо ви не погоджуєтесь з ними, припиніть використання сайту.


Ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до нашої Політики конфіденційності; Ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на сайті. Ці умови регламентують збір, обробку, використання та захист ваших персональних даних.


20. ЗМІНИ В УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ


Ми залишаємо за собою право змінювати чи доповнювати ці Загальні Умови, розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення та нову редакцію Загальних Умов. Настійно рекомендується часто перевіряти цю сторінку та дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.


У разі зміни Додаткових Умов ми розмістимо нову редакцію додаткових умов безпосередньо на сторінці з описом продукту.


Якщо ви не заперечуєте проти дійсності нових Умов та положень та продовжуєте користуватися Послугами, нова редакція Умов вважається прийнятою вами.


Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що використання Послуг після зміни Загальних або Додаткових Умов розглядається нами як прийняття вами цих Умов. Якщо ви заперечуєте проти нової редакції Умов, ми безперечно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку.


21. ЗАГАЛЬНІ ПРАВОВІ УМОВИ


Загальні та Додаткові Умови складають повну юридичну угоду (договір про надання послуг та користування сайтом) між Вами та компанією STIMUL IT - TECHNOLOGY, регулюють порядок надання Послуг (за винятком послуг, що надаються на підставі окремої письмової угоди, якщо такі є) та повністю замінюють усі попередні угоди та домовленості між Вами та компанією STIMUL IT - TECHNOLOGY.


Дійсність положень


За наявності розбіжностей між Додатковими умовами та Загальними умовами положення Додаткових умов, що належать до відповідної Послуги, мають переважну силу.


Якщо будь-який судовий орган, уповноважений розглядати це питання, визнає недійсність будь-якого положення цих Умов, то відповідне положення буде виключено з Умов із збереженням дії інших положень Умов. Інші положення Умов, як і раніше, будуть дійсними, і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.


Застосовне право


Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України та Конвенцією про міжнародні договори купівлі-продажу. У частині законодавства про захист прав споживачів застосовується законодавство проживання користувача.


 


22. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСТАВНИКА ПОСЛУГ


ФОП Алексанкін І. С.


50000, Україна, м. Кривий Ріг, пр. Поштовий, 52


Реєстраційний номер РНУКПН №3007203998


email: stimul.expert@gmail.com